Geliştirme ve Tasarım Hizmetleri

Uzman kadromuzla; Akıllı Şebeke, Aydınlatma ve Alternatif enerji kaynaklı çözümlerin tasarım, geliştirme ve projelendirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Ulusal ve uluslarası standartlar ışığında yine ülkemizde TEDAŞ tarafından yayınlanan “LED IŞIK KAYNAKLI YOL AYDINLATMA ARMATÜRLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ” ne uygun sokak ve cadde armatürleri tasarlıyor, ihtiyacınıza uygun tüm aydınlatma sistemlerinin projelendirme hizmetlerine destek oluyoruz.

 

“LED’li Yol Aydınlatma Tasarımına İlişkin Usul ve Esaslar” da belirtilen armatür sınıflarında M1 ‘den P3 sınıfına kadar Yol Aydınlatma Sınıflarında çözümler sunuyoruz.

Armatürlerimizde yerli alüminyum enjeksiyon gövde, Avrupa ve Amerika menşeili LED, LED Driver, Lens ve Surge Protector’lar kullanarak, tesislerimizde ürettiğimiz yüksek kalite ve güvenlikli ürünleri ülkemize ve tüm dünyaya sunuyoruz. 

Servis

N-Technic; Kalorimetre, Elektrik, Su , Doğalgaz, Ön ödemeli, Mekanik, Dijital ve Akıllı sayaçlara yönelik hızlı, güvenilir, müşteri memnuniyeti yüksek servis hizmetleri sunmaktadır. 


Servisimiz; konusunda uzman yapılanması ve mobil servis hizmetleri ile siteler, belediyeler, kamu kurumları, site yönetim şirketleri ve özel şirketlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. 

 

Sayaç bakım, revizyon, güncelleme, muayene, faturalandırma ve sayaçlarınız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda uçtan uca çözüm kabiliyetimiz ile güçlü çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Tedarik

Uzman kadromuz ile elektronik komponent, sayaç ve elektronik sayaç yedek parça ürünlerinin tüm tedarik ve satınalma hizmetleri, garanti ve kullanımlarına yönelik faaliyetleri profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.

Dış Ticaret / Satış ve Pazarlama

N-Technic geliştirdiği yeni iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı iç ve dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında güvenli satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

 

Akıllı sayaç ve sayaç çözümleri konusunda Orta Doğu, Afrika, Orta Asya, Güney Amerika ve Avrupa pazarlarında iş geliştirme, satış ve pazarlama hizmeti vermektedir. Bu hizmet dış yatırım, özellikli ihracatlar, ürün, malzeme ithalatları, dağıtım kanalları oluşturulması ve proje bazlı danışmanlık hizmetleri şeklindedir.

 

N-Technic, faaliyette bulunduğu ülke piyasaları dışında  global firmaların da tedarikçisi konumundadır.